upisi u programe dječjih vrtića kojima je osnivač Grad Zagreb provodit će se od 24. svibnja 2021. godine isključivo elektronskim putem. Dodatne informacije možete pročitati u obavijesti na sljedećoj poveznici:

Obavijest o upisu djece rane i predškolske dobi u programe predškolskog odgoja i obrazovanja za ped.god. 2021./22. na području Grada Zagreba.

Osim toga, OVDJE možete pronaći detaljnije informacije o posebnim pogramima u ponudi našeg dječjeg vrtića.

Odgovore na najčešća pitanja i pomoć u procesu elektronskih upisa možete pronaći OVDJE.

Napomene:

S obzirom na popunjenost kapaciteta djeca vrtićke dobi (starije od 3 godine) se neće upisivati u područni objekt Odra.

Program predškole (tzv. "Mala škola") organizirat će se isključivo u središnjem objektu vrtića u Botincu te u područnom objektu u Odri.