upisi u programe dječjih vrtića kojima je osnivač Grad Zagreb provodit će se od 25. svibnja 2020. godine. Ove godine će se oni po prvi puta provoditi isključivo elektronskim putem. Dodatne informacije možete pročitati u obavijesti na sljedećoj poveznici:

Obavijest o upisu djece rane i predškolske dobi u programe predškolskog odgoja i obrazovanja za ped.god. 2020./21. na području Grada Zagreba.

Osim toga, OVDJE možete pronaći detaljnije informacije o posebnim pogramima u ponudi našeg dječjeg vrtića.

Napominjemo da će se, prema planu upisa, a sukladno slobodnim kapacitetima, djeca jasličke dobi (do 3 godine) moći upisivati u središnji objekt u Botincu, te u jasličke skupine u područnim objektima Odra i Mala Mlaka, sukladno prioritetima.

Djeca vrtićke dobi (starije od 3 godine) moći će se upisivati ISKLJUČIVO u središnji objekt u Botinecu, Zlatarova zlata 67 i objekt Kuću jezika (I. Kičmanovića 13)

Program predškole (tzv. "Mala škola") organizirat će se isključivo u središnjem objektu vrtića u Botincu te u područnom objektu u Odri.